Skip to main content

Par Mums

PAR MUMS

Vairāk nekā pirms desmit gadiem bioķīmiķu un zinātnieku grupa, igauņu medicīnas zinātņu doktores Dr. Med. Ruth Oltjer vadībā, uzsāka tādu ādas kopšanas un personīgās higiēnas līdzekļu meklējumus, kas nekaitē ādas dabiskajai aizsardzībai un ir balstīti uz dabīgām sastāvdaļām. Sākumā tika izstrādāti krēmi un losjoni lietošanai slimnīcā, un pēc tam, kad tika iegūti labi rezultāti uz bojātas ādas (ārkārtīgs sausums, izgulējumi, zvīņošanās), radās visaptverošs, izsmalcinātu, ātri absorbējošu un ērti lietojamu produktu klāsts visiem ādas tipiem.

“Mūsdienu pasaulē ir tik daudz dažādu produktu. Mēs esam izveidojuši līniju, kas ir grezna un izsmalcināta, uzreiz tiek absorbēta ādā un sastāv no dabīgām sastāvdaļām. No mums priekš Jums ar mīlestību un rūpēm.”

Ruth Oltjer, D’DIFFERENCE dibinātāja

 

Tas ir pavisam savādāks ādas kopšanas veids, kura pamatā ir zinātniska un medicīniska pieeja, tas ir izsmalcināts un ir saskarsmē ar dabu! Labas un pastāvīgas rūpes par ādu radīs brīnumus. Ļaujiet jūsu ādai pateikt “Paldies!”, neatkarīgi no vecuma vai ādas tipa. Pateicoties modernajām un inovatīvajām ražošanas tehnoloģijām, visas sastāvdaļas tiek apstrādātas tādā veidā, kas ir visefektīvākais mūsu ādas šūnu struktūrai, vienlaikus saglabājot visas dabisko sastāvdaļu vērtīgās īpašības. Regulāra D`DIFFERENCE un D`DIFFERENCE FOR MEN produktu lietošana padara jūsu ādu maigāku, jauneklīgāku un veselīgāku.

 

Ādas kopšanas līnijas D`DIFFERENCE un D`DIFFERENCE FOR MEN tiek ražotas, ievērojot Labas ražošanas prakses (GMP) standartu ISO 9001 un ISO 14001 prasības. Mēs arī esam pievienojušies Green Energy (zaļās enerģijas kustībai) un tāpēc atbalstām atjaunojamo enerģijas avotu visaptverošu izmantošanu. Produkti ir DERMATOLOĢISKI pārbaudīti. Acu kopšanas produkti un mūsu vislabāk pārdotie sejas produkti ir pārbaudīti uz jutīgas ādas. Visi produkti ir izturējuši ievērojamā uzņēmuma Eurofins tirdzniecības pārbaudes un atbilst tirgus prasībām. Tagad mēs ar lepnumu varam teikt, ka visas produktu etiķetes ir izanalizētas, sastāvdaļu koncentrācijas pārbaudītas, salīdzinot ar INCI sarakstu, produktu deklarētās īpašības ir ļoti rūpīgi pārskatītas. Mēs esam to paveikuši, lai aizsargātu jūs, tos, kas uzskata, ka produkti jāveido, izmantojot klīniski pierādītu katras aktīvās sastāvdaļas koncentrāciju, lai sniegtu uz pierādījumiem balstītus rezultātus.

 

Mēs uzskatām, ka pastāvīga kopšana var nodrošināt izmaiņas ādas kvalitātē, kuru jūs varēsiet redzēt un sajust, un mēs ticam dabas spēkiem sniegt šos rezultātus. Mūsu mērķis ir kļūt par kulta zīmolu ar skaidru vēstījumu, ka mēs neliksimies mierā, pirms pasaule uzzina, ka mūsu vienīgais mērķis ir atrast katram cilvēkam piemērotus produktus, kas liek tiem VĒLĒTIES katru rītu un vakaru veltīt 5 minūtēm ādas kopšanas rituāliem. Mēs ar mīlestību veidojam zīmolu, kas rada vēlmi!

Izbaudiet jūsu ceļojumu caur mūsu produktu klāstu!!

ZĪMOLA NOSAUKUMS

Jūs, iespējams, vēlaties uzzināt, kāpēc to sauc par D’DIFFERENCE, un kā to pareizi izrunāt. Pareiza izruna – dī-differens, apzīmējums D ir atrodams daudzviet uz mūsu iepakojuma, kā izteiksme produkta sniegtajām priekšrocībām – jūs redzēsiet produktus, kas apzīmēti ar 4D un 5D. Jo lielāks skaitlis ir pārī ar apzīmējumu D, jo vairāk ieguvumu produkts rada ādai.

4D produkti mitrina, baro, aizsargā un stiprina ādas dabisko aizsargslāni.

5D produkti piedāvā visu to pašu, ko 4D produkti, bet tiem ir pievienots pretnovecošanās elements.

6D produkti attīra, izlīdzina, mitrina, baro, līdzsvaro un stiprina jūsu ādu.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop