Skip to main content

METODES

Ražojot ādas kopšanas līdzekļus, ražošanas metožu izvēle ir tikpat svarīga kā sastāvdaļu izvēle. Lai dabīgie komponenti saglabātu savas vērtīgās īpašības, ir svarīgi, lai apstrādes un sajaukšanas metodes būtu optimālas. D`DIFFERENCE un D`DIFFERENCE FOR MEN produkti tiek izgatavoti, izmantojot aukstās sajaukšanas metodi. Tas nozīmē, ka izejviela tiek emulģēta, izmantojot zemu temperatūru (aptuveni 23 grādos C), nodrošinot visu vitamīnu, fermentu, minerālu un aminoskābju saglabāšanu, kas ir vērtīgi jūsu ādai.

Mūsu produkti nesatur parabēnus, silikonus, polietilēnglikolus (PEG), minerāleļļas vai mākslīgās krāsas. Mūsu produkti ir vegāniski. Tie ir dermatoloģiski pārbaudīti un nekairinoši.

Daudzām dabīgajām sastāvdaļām, kuras mēs izmantojam, ir ECOCERT, NATRUE vai COSMOS sertifikāti, un uz produkta tas ir marķēts ar zvaigznīti.

Mēs uzskatām, ka produktam ar labu veiktspēju ir viegli jāuzsūcas un tas nekad neatstāj jūsu ādu lipīgu. Lai barotu, atjaunotu un mitrinātu, produktam nav jābūt biezam un taukainam vai jāatstāj smags slānis uz ādas virsmas. Ādas virsmai jābūt gludai un zīdainai, svaigi smaržojošai un mirdzošai.

Mēs mīlam produktus, kas satur sastāvdaļas, kuras mēs pazīstam un kurām uzticamies. Izmantojot mūsu produktus, vienmēr tiek garantēta minimāla biezinātāju, mīkstinātāju un emulgatoru lietošana.

Katra sastāvdaļa, kas ir iekļauta mūsu produktos, ir paredzēta īpaša iemesla dēļ. Mēs neizmantojam pildvielas, kas nozīmē, ka gandrīz katra mūsu produktu sastāvdaļa ir aktīvā viela. Tā rezultātā tiek iegūtas ļoti koncentrētas un efektīvas formulas, kas tirgū ir reti sastopamas.

Visas mūsu formulas ir oriģinālas, un tās no nulles ir izveidojusi mūsu ķīmiķu komanda.

Mūsu produkti paaugstina pret-novecošanās un atjaunojošo līdzekļu darbību šūnu līmenī. Mūsu Cell Innovation produktu sērija aktivizē un stimulē šūnu apriti. Mēs izmantojam augu izcelsmes cilmes šūnu ekstraktu, kas stimulē kolagēna sintēzi un šūnu atjaunošanos. Tas samazina esošo grumbu dziļumu un garumu un novērš jaunu grumbu veidošanos.

Mēs neesam sajūsmā par glicerīnu, pazīstamāko virsmu mitrinātāju, jo uzskatām, ka labvēlīgāka ir dziļa hidratācija un mitrināšana, kas sasniedz dažādus ādas slāņus. Pateicoties HYDRESIA® emulsijai, visiem mūsu produktiem ir hidratācijas sistēma ar pakāpenisku atbrīvošanos. HYDRESIA® sastāv no dabīgām oleosomām, kas iegūtas no safloras sēklām, un ir visu mūsu produktu kodolā. Oleosomas, kas spēj pakāpeniski atbrīvot mitrumu un barības vielas, palīdz uzturēt veselīgu barjeras funkciju, kas nepieciešama jauneklīgai ādai un spīdošai sejas ādai.

Mēs patiesi ceram, ka mūsu produkti palīdzēs jums iemīlēt jūsu ādas kopšanas un vannošanās rituālus, pat gadījumos, kad vienīgais, ko jūs vēlaties, ir ātrāk nokļūt gultā. Kad pievienojam nedaudz smalka aromāta vai arī izveidojam ātri absorbējošu greznu tekstūru, mēs to darām priekam.

Esi iedvesmota. Esi skaista. Dabiski skaista.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop