Skip to main content

Sastāvdaļas

Inovatīvas sastāvdaļas D’DIFFERENCE produktos:

HYDRESIA® EMULSION – emulsija rodas no dabīgām safloras sēklu oleosomām, un tās funkcija ir uzturēt veselīgu mitruma un barības vielu līmeni ādas šūnās. Safloras oleosomas darbojas kā dabīgi ūdens un barības vielu rezervuāri. Pateicoties HYDRESIA® emulsijai, nav nepieciešami papildu emulgatori.

AUGU CILMES ŠŪNU EKSTRAKTS – sojas augu un rīsu kliju ekstrakti, kopā ar bacillus subtilis natto ir inovatīva funkcionāla sastāvdaļa veselīgai kolagēna un elastīna ražošanai, stiprina ādas imūnsistēmu un palielina šūnu enerģijas līmeni. Tas sniedz redzamu rezultātu uz ādas. Augu cilmes šūnu ekstrakts, kas tiek apstrādāts tā, lai tiktu saglabātas visas cilmes šūnu vērtīgās īpašības, ir visunikālākā un inovatīvākā pieeja novecojošas ādas aprūpē.

ZĪDA PROTEĪNI – D’DIFFERENCE produktos izmanto augstas un zemas molekulārās masas proteīnus. Augstas molekulārās masas proteīni ir labi ādas mitrinātāji. Āda ir maiga un zīdaina, bez nepatīkamiem nosēdumiem.

Zemas molekulārās masas zīda proteīnu -, zīda sericīna – galvenais mērķis ir „transportēt” ūdeni uz ādas dziļākajiem slāņiem. Zīda sericīns novērš mitruma zudumu no ādas dziļākajiem slāņiem. Ar zīda proteīniem esam nodrošinājuši dubultas mitrināšanas sistēmu.

NĀVES JŪRAS MINERĀLI –

Nāves jūras minerāliem ir milzum daudz vērtīgu īpašību – tie stimulē asins cirkulāciju, atvieglo reimatiskas saslimšanas, regulē ādas metabolismu, tikmēr līdzsvarojot ādas struktūru.

Nāves jūras minerāli ietver:

sēru – dabīgu antioksidantu, kas stimulē kolagēna sintēzi un šūnu metabolismu;

kāliju un nātriju – regulē ādas mitruma līdzsvaru un palīdz izvadīt toksīnus;

hloru, jodu un magniju – palīdz pastiprināt šūnu metabolismu;

kalciju – nepieciešams, lai uzturētu šūnu struktūru izturību un poru attīrīšanai;

bromu – dabīgs antibiotiķis utt.

D’DIFFERENCE līnijā Nāves jūras minerāli kalpo kā dabīgi konservanti. Mēs tos izmantojam, lai atjaunotu ādas dabiskās aizsardzības sistēmu.

STIMU-TEX ® AS – sastāv no drabiņu vaska, šī sviesta un argāna eļļas. Efektīvi palīdz kavēt epidermas iekaisuma procesus. Atvieglo apsārtumu, niezošu sajūtu un ādas slāņošanos un novērš šīs sajūtas atkārtošanos. Drabiņu vasks tiek iegūts no iesala (miežu atliekām) inovatīva ekstrakcijas procesa gaitā, kas palīdz paturēt nepiesātinātās taukskābes vielā. Sertificēts saskaņā ar ECOCERT un NATRUE.

HIALURONSKĀBE – ļauj ādas šūnām saglabāt mitrumu un nodrošināt apjomu, pārvietot barības vielas asinīs uz ādas šūnām, kalpo kā „spilvens” ādas aizsardzībai pret bojājumiem un iekaisumiem. Hialuronskābe, ko izmantojam D’DIFFERENCE produktos (Nātrija hialuronāts un Oligo SH), ECOCERT sertificēta.

JŪRAS AĻĢU EKSTRAKTS – kondicionē, mitrina, mīkstina un detoksificē ādu, tikmēr papildinot būtiskākos vitamīnus un minerālus. Jūras aļģes ir bagātas ar savienojumu, ko dēvē par alguronskābi, kura uzlabo šūnu reģenerāciju un elastīna, kas atbild par ādas tvirtumu un elastību, sintēzi.

ROSE CRYSTA ® CO – no Rosa Centifolia ziedlapām iegūts ekstrakts. Novērš grumbiņas, saglabā ādu elastīgu un mazina ādas iekaisumu pēc saules apdeguma. Rosa Centifolia ziedlapu ekstraktam ir antioksidanta iedarbība, kas pasargā ādu no apkārtējās vides iedarbības un novecošanas.

EĻĻAS

Saldo mandeļu eļļa – labi iesūcas, patur mitrumu.

Saulespuķu eļļa – bagāta ar A, C un E vitamīniem.

Jojoba eļļa – reģenerē un atjauno, palīdz saglabāt elastīgumu

Vīnogu sēklu eļļa – bagāta ar antioksidantiem

Argāna eļļa – pret novecošanos un reģenerējoša

Bergamota eļļa – ir atvēsinošas, dzīvinošas un atspirdzinošas, kā arī antiseptiskas īpašības.

 

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop