Skip to main content

MŪSU PRODUKTI

Mūsu izejvielas tiek iegūtas no sertificētiem ražotājiem Eiropā, Kanādā un Japānā. Visi mūsu produkti ir izstrādāti mūsu pašu laboratorijā un tiek ražoti mūsu pašu rūpnīcā. Mēs nekad netaupām uz sastāvdaļu rēķina un iekļaujam tās maksimālajā apjomā, kā to iesaka ražotājs. Visas sastāvdaļas ir aktīvi komponenti – mēs nepievienojam neko lieku, kas palielinātu daudzumu. Minimāls sastāvdaļu daudzums rada maksimālu iedarbību.

Mēs nekad nelietojam parabēnus, SLS, silikonus, minerāleļļas, polietilēnglikolus (PEG) vai sintētiskas krāsvielas.

Ādas kopšanas līdzekļu būtība ir tāda, ka pareizās sastāvdaļas iekļūst tajā ādas slānī, kuram tās ir paredzētas. D’DIFFERENCE produkti pielieto “viedas molekulas”, kas nozīmē, ka mēs izmantojam molekulas, kuru lielums un svars ir atšķirīgs. Dažas sastāvdaļas paliek virspusē, dažas apstājas pie epidermas (augšējā slāņa), bet citas pārvietojas dziļi līdz vietai, kur epiderma sastopas ar dermu (vidējo slāni). Šajā tikšanās vietā dzimst cilmes šūnas un tiek veikts lielākais darbs ādas labā, lai saglabātu jūsu jauneklīgo izskatu.

D’DIFFERENCE produktu formulēšanā veiktās izvēles:

–  ļauj jūsu ādai ātri absorbēt produktus, nekad neatstājot to lipīgu; un

–  ļauj nekavējoties uzklāt kosmētiku, atstājot ādu zīdainu un gludu.

 

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS MŪSU PRODUKTOS

D’DIFFERENCE un D’DIFFERENCE FOR MEN produkti satur ļoti dažādas aktīvās sastāvdaļas, un katrai no tām ir savas unikālās un vērtīgās īpašības. Izejvielu pārstrādei un sastāvdaļu sajaukšanai mēs izmantojam tikai aukstās sajaukšanas metodi, lai nodrošinātu vislabākās kvalitātes produkciju.

HYDRESIA® emulsija* sastāv no dabīgām oleosomām no safloras sēklām, un tās funkcija ir saglabāt veselīgu mitruma un barības vielu līmeni ādā. Safloras oleosomas darbojas kā dabiski ūdens un barības vielu rezervuāri. Ja ādai nepieciešama papildu mitrināšana vai uzturs, oleosomas palīdz tās pakāpeniski atbrīvot, padarot ādu jauneklīgu un košu ilgāku laiku. Tā kā HYDRESIA® emulsija ir galvenā sastāvdaļa lielākajā daļā mūsu produktu, šī pakāpeniskās atbrīvošanās sistēma ir D’DIFFERENCE produktu kopīga iezīme. Emulsiju mēs iegādājamies Kanādā, tā tiek pārbaudīta visos kontinentos, dažādos vecumu un tipu ādai. Tās darbība un ādas tolerance ir lieliska, un mēs to absolūti dievinām!

*apstiprināts ar ECOCERT sertifikātu

– Šī sastāvdaļa ir atrodama mūsu sejas un ķermeņa krēmos.

Augu izcelsmes cilmes šūnu ekstrakts, kas ir iekļauts D’DIFFERENCE Cell Innovation līnijas produktos un D’DIFFERENCE FOR MEN Age Difference sejas krēmā. Tas ir ļoti efektīvs līdzeklis pret novecošanos, kas stimulē kolagēna sintēzi un ādas šūnu atjaunošanos, tas samazina grumbu dziļumu un garumu, kā arī novērš jaunu grumbu veidošanos. Augu izcelsmes cilmes šūnu ekstrakts, kas tiek apstrādāts tā, lai tiktu saglabātas visas cilmes šūnu vērtīgās īpašības, ir unikālākā un visnovatoriskākā pieeja, ko izmanto dabiskos ādas pret-novecošanās līdzekļos.

Kolagēns ir dabīgs proteīns, kas nodrošina mūsu ķermeņu struktūras atbalstu – šķiedrainiem, elastīgiem saistaudiem mūsu ķermenī, kas mūs satur kopā. Kolagēns ir daļa no mūsu cīpslu, saišu, locītavu, muskuļu, matu, ādas, utt. dabiskā veidojuma. Ar laiku novecojot, kolagēna ražošana mūsu ķermenī palēninās. Ārpusē mēs redzam, ka saistaudu sabrukšanas dēļ mūsu āda sāk palikt grumbuļaina un zaudē savu jaunības mirdzumu. Tā kā augu cilmes šūnu komponentam ir potenciāls veicināt kolagēna ražošanu un aktivizēt šūnas, jūs varat sagaidīt, ka jūsu āda atjaunosies. Šis komponents ir lieliska funkcionāla sastāvdaļa kosmētikai, kas ļauj ievērojami aktivizēt šūnas un kolagēna sintēzi, lai uzlabotu smalkās līnijas un grumbiņas

– Šī sastāvdaļa ir atrodama mūsu Cell Innovation produktu līnijā

Persijas zīda koka ekstrakts *

Pirmo reizi kosmētikas nozarē, aktīvā sastāvdaļa demonstrē pacelšanas rezultātu nokareniem augšējiem plakstiņiem. Tas piedāvā maigu alternatīvu invazīvām ķirurģiskām operācijām, lai paceltu augšējo plakstiņu, samazinātu grumbiņas, izbalinātu tumšos lokus zem acīm un mazinātu pietūkumu.

* apstiprināts ar ECOCERT sertifikātu

 – Šī sastāvdaļa ir atrodama mūsu acu krēmos

Peptīdi, Palmitoyl Oligopeptide un Palmitoyl Tetrapeptide-7 “uzbrūk” tumšajiem lokiem zem acīm. Šie spēcīgie peptīdi pastiprina acu zonas tvirtumu un tonusu. Tie arī aktivizē no asinīm iegūto pigmentu izvadīšanu, kas atbild par tumšo loku krāsu un vietējo iekaisumu. Peptīdi ir viena no efektīvākajām sastāvdaļām, lai absorbētu pigmentu asinīs, kas izraisa tumšās krāsas parādīšanos. Rezultāti ir redzami ar neapbruņotu aci! Regulāri lietojot, tas ar pārsteidzošu ātrumu var palīdzēt samazināt tumšo loku rašanos.

– Šī sastāvdaļa ir atrodama mūsu 5D Lifting Eye Cream acu krēmā un 4D Rescue Eye Cream for Men  acu krēmā vīriešiem

Balinošais kompleks* ir daudzfunkcionāls ādas balināšanas produkts visiem ādas tipiem, kas ievērojami samazina vecuma plankumu krāsu un lielumu, kā arī samazina un sašķeļ pigmentāciju. Visos D’DIFFERENCE White Beauty produktos ietilpst 7 efektīvākie dabiskie balināšanas ekstrakti, kas atlasīti no 100 dažādiem augiem.

* apstiprināts ar ECOCERT sertifikātu

– Šī sastāvdaļa ir atrodama mūsu White Beauty produktu līnijā

Hialuronskābe* ir atrodama ikviena cilvēka ķermenī. Tā ir ārpusšūnu matricas galvenā sastāvdaļa, atbalsta sastatņu šūnu pildviela. Tā ļauj ādas šūnām saglabāt mitrumu, kā arī stimulē kolagēna un elastīna sintēzi. Tā arī transportē barības vielas asinīs uz ādas šūnām un kalpo par spilvenu, lai eļļotu un aizsargātu ādu no bojājumiem. Hialuronskābe cīnās pret novecošanos, stimulējot jaunu šūnu augšanu un kolagēna un elastīna ražošanu. Šī funkcija palīdz samazināt esošās grumbas un novērst to parādīšanos. Šis daudzfunkcionālais komponents samazina kairinājumu, veicina dziedināšanu un cīnās ar iekaisuma procesiem ādā. Visbeidzot, tas kalpo kā brīvo radikāļu tīrītājs un antioksidants, kas palīdz aizsargāt ādu no novecošanās ietekmes, ko rada pārmērīga saules staru iedarbība

Mēs izmantojam šo “brīnumkomponentu” ar dažādu molekulāro svaru, lai ietekmētu visus ādas slāņus.

* apstiprināts ar ECOCERT sertifikātu

– Šī sastāvdaļa ir atrodama mūsu Cell Innovation produktu līnijā, kā arī visos serumos un maskās

Hialuronskābes šķērspolimērs

Tā ir unikāla šķērssaistīta hialuronskābes forma, kas nav iegūta no dzīvniekiem, kas piegādā ūdeni un ūdenī šķīstošas vielas, un regulāri lietojot, palīdzot uzturēt ādas ūdens sastāvu. Tas veido šķērssaistītu tīklu uz ādas virsmas, nodrošinot ilgstošu mitrinošu efektu. Tas palielina elastību un samazina raupjumu. Tā ir lieliska aizsargplēve, kas mazāka izmēra tehnoloģijām ļauj saglabāt lokālu efektivitāti, savukārt šis 3D “elpojošais” slānis pasargā ādu no bojājumiem, ko izraisa ārējie kairinātāji, piemēram, UV stari, putekļi un gaisa piesārņojums.

– Šī sastāvdaļa ir atrodama mūsu 4D Hydrating Rosewater losjonā un 5D 5D Rejuvenating Serum  atjaunojošajā serumā

Centifolia rozes ekstrakts

Ekstrakts ir iegūts un sagatavots no Centifolia rozes ziedlapiņām. Tas novērš grumbu veidošanos, saglabā ādu elastīgu un samazina ādas iekaisumu pēc saules apdegumiem, kavējot hialuronidāzes – fermenta, kas sadala hialuronskābi – darbību. Centifolia rozes ziedlapu ekstraktam piemīt antioksidanta īpašības, kas aizsargā ādu no vides radītā kaitējuma un novecošanās. Ekstrakts spēj nomierināt ādu un tonizēt apsārtumu.

– Šī sastāvdaļa ir atrodama mūsu tīrīšanas līdzekļos un 5D Rejuvenating Serum atjaunojošajā serumā

Furcellaria lumbricalis sarkano aļģu ekstrakts no Baltijas jūras ir spēcīgs aizsarglīdzeklis pret brīvo radikāļu bojājumiem, tas arī novērš fermenta veidošanos, kas izraisa kolagēna zudumus. Aļģu aminoskābes nostiprina un atjauno ādas audus, bet taukskābes apkaro iekaisumu, izlīdzina sejas ādu un padara ādas virsmu gludu, maigu un zīdainu.

– Šī sastāvdaļa ir atrodama mūsu 5D izlīdzinošajā serumā, 5D sejas mirdzuma pīlinga krēmā, 5D ķermeņa mirdzuma pīlinga krēmā (5D Smoothing Serum, 5D Faceglow Peel, 5D Bodyglow Peel)

Flower acids® iegūst no subtropu Hibiscus sabdariffa ziediem. Mēs izmantojam tikai bēšas krāsas ziedlapiņas, kuras novāc ziemā, lai nodrošinātu vislabāko kvalitāti, pateicoties augstajam organisko skābju saturam. Piruvīnskābe produktā FLOWER ACIDS® ir izrādījusies ļoti efektīva, neradot kairinājumu. Ziedu skābes uzlabo ādas struktūru un tās spilgtumu, samazina novecošanās pazīmes, grumbiņas un tumšos plankumus. Tā arī samazina tauku dziedzeru sekrēciju un uzlabo hidratāciju.

– Šī sastāvdaļa ir atrodama mūsu 5D izlīdzinošajā serumā, 5D sejas mirdzuma pīlinga krēmā, 5D ķermeņa mirdzuma pīlinga krēmā un 4D smalkajā skrubī (5D Smoothing Serum, 5D Faceglow Peel, 5D Bodyglow Peel, 4D Delicate Exfoliator)

AQUAXYL™* ir “antidehidrācijas vairogs”, kas pastiprina svarīgāko lipīdu un olbaltumvielu sintēzi, kas iesaistīti radzenes slāņa veidošanā. Tas piedāvā 3D hidratācijas hidrakoncepciju mitruma cirkulācijai visos ādas slāņos un hialuronskābes pastiprināšanai. Ādas barjera tiek pastiprināta 24 stundās, ierobežojot ūdens zudumus. Parastas lobīšanās gadījumā tā ietekme ir redzama 28 dienu laikā, atstājot ādu maigāku un gludāku.

* apstiprināts ar ECOCERT sertifikātu

– Šī sastāvdaļa ir atrodama mūsu tīrīšanas un sejas kopšanas līdzekļos

Niacinamīds (B3 vitamīns) ir ļoti stabils vitamīns, kas piedāvā plašu aktuālu labumu klāstu. Tas palīdz atbrīvoties no pūtītēm un akne, kā arī ir populārs un plaši izmantots kā ādu balinoša sastāvdaļa. Tomēr tam ir vēl vairākas svarīgas īpašības: niacinamīds uzlabo tādu produktu efektivitāti, kas paredzēti nobrāztai, sausai un jutīgai ādai, kā arī pretgrumbu procedūrām. Jaunākie dati par niacinamīda aizsardzības potenciālu UV starojuma iedarbības pakļautai ādai padara to par ideālu pavadoni ikdienas ādas kopšanas rutīnā. Un tas arī aizsargā mūs no zilās gaismas kaitīgās ietekmes (datori, viedtālruņi utt.).

Atkarībā no pievienotās procentuālās daļas niacinamīdam var būt dažādas iedarbības:

  • 2-3% aizsargā no pilsētas piesārņojuma, mitrina un nomierina, atjauno ādas aizsargspējas
  • 4% samazina pūtīšu un plankumu rašanos (papildus iepriekšminētajām īpašībām)
  • 5% anti-novecošanās īpašības un izlīdzina ādas toni (papildus iepriekšminētajām īpašībām)

– Šī sastāvdaļa ir atrodama lielākajā daļā mūsu produktu – 4D mitrinošs dienas krēms, 5D balinošs sejas krēms, 5D atjaunojošs sejas serums, pret apsārtuma nakts krēms – un daudzi citi (4D Moisturizing Day Cream, 5D Whitening Face Cream, 5D Revitalizing Face Serum, Anti-Redness Night Cream)

Graudu vasks un šī koka sviests un argana eļļa* – spēcīga dabisko aktīvo sastāvdaļu kombinācija, kas piedāvā ne tikai mazināt niezi, bet saskaņā ar dermatoloģiskajiem pārbaudījumiem šī precīzā sastāvdaļu kombinācija aptur niezes atkārtošanos. Iekaisušas ādas apsārtums ir ievērojami mazinājies, saglabājot ādu veselīgu un nomierinātu.

* apstiprināts ar ECOCERT un NATRUE sertifikātiem.

– Šī sastāvdaļa ir atrodama zeltainajā jojobas eļļas balzāmā, 4D barojošajā nakts krēmā, 4D nomierinošajā roku krēmā un 4D mitrinošajā ķermeņa losjonā (Golden Jojoba Balm, 4D Nourishing Night Cream, 4D Soothing Hand Cream, 4D Moisturizing Body Lotion)

Saldo mandeļu eļļa (Prunus Amygdalus Dulcis Oil) ir viegla un labi absorbējoša eļļa, tāpēc tā ir īpaši piemērota sausai un jutīgai ādai. Eļļa palīdz uzlabot ādas asinsriti un metabolismu, vienlaikus stimulējot kolagēna sintēzi un ādas šūnu atjaunošanos. Sakarā ar sildošajām un muskuļu spriedzi mazinošajām īpašībām šī eļļa tiek plaši izmantota arī kā masāžas eļļa. Lielākā daļa D’DIFFERENCE un D’DIFFERENCE FOR MEN krēmu un losjonu satur saldo mandeļu eļļu.

Bergamotes eļļa (Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil) piemīt atvēsinošas, dzīvinošas un atsvaidzinošas, kā arī antiseptiskas īpašības. Tāpat kā citas citronskābes eļļas, tā apstrādā ādas audus.

Saulespuķu eļļa (Helianthus Annuus Seed Oil) sastāv no taukskābēm, kas ir īpaši noderīgas sausai, jutīgai vai bojātai ādai. Tas satur arī oleīnskābes, A, B, D, E vitamīnus un daudz minerālvielu un lecitīna, kas ir ļoti vērtīgi ādu barojoši komponenti. Eļļa tiek labi absorbēta un palīdz uzturēt dabisko ādas mitruma līmeni.

Jojobas sēklu eļļa (Simmondsia Chinensis Seed Oil) mitrina un mīkstina ādu. Turklāt tai ir antioksidatīvas, pretiekaisuma un pat ārstnieciskas īpašības (mazina pūtītes un ekzēmas problēmas, pietūkumus un kukaiņu kodumus). Jojobas sēklu eļļa palīdz saglabāt ādas elastību.

Vīnogu kauliņu eļļa (Vitis Vinifera sēklu eļļa) sastāv no antioksidatīviem polifenoliem, kas palīdz mazināt ādas novecošanās pazīmes. Eļļa satur pretiekaisuma, kā arī antibakteriālas īpašības un nodrošina lielisku aizsardzību pret brīvo radikāļu bojājumiem.

Argana eļļa tiek uzskatīta par mitrinošu eļļu, kas ir efektīva pret ādas lobīšanos. Šī eļļa arī ir izmantojama medicīnā pret reimatismu un apdegumu dziedināšanai. Eļļu izmanto nobriedušas ādas ārstēšanai. D’DIFFERENCE sērijās argana eļļa tiek izmantota ādas atjaunošanai un izlīdzināšanai.

Nāves jūras minerāliem ir daudz vērtīgu īpašību – tie regulē ādas metabolismu un līdzsvaro ādas struktūru. Nāves jūras minerāli sastāv no sēra, kas ir dabīgs antioksidants un stimulē kolagēna sintēzi un šūnu metabolismu; kālija un nātrija, kas regulē ādas mitruma līdzsvaru un palīdz izdalīt toksīnus; hlora, joda un magnija, kas palīdz pastiprināt šūnu metabolismu; kalcija, kas nepieciešams šūnu struktūras izturības saglabāšanai un poru attīrīšanai; broma, kas faktiski ir dabiska antibiotika un daudziem citiem elementiem. Turklāt Nāves jūras minerāli kosmētikā darbojas kā dabiski konservanti.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop