Skip to main content

D’DIFFERENCE UN CILMES ŠŪNAS

Cilmes šūnas ir cilvēka ķermeņa šūnas, kuras spēj vairoties. Jaunā ādā šūnu atjaunošanās prasa apmēram 28 dienas, un, novecojot, atjaunošanās prasa ievērojami ilgāku laiku. D’DIFFERENCE savos pret-novecošanās līdzekļos izmanto cilmes šūnas, lai jūsu šūnas atjaunotos vienādā tempā neatkarīgi no jūsu vecuma.

D’DIFFERENCE Cell Innovation produkti un D’DIFFERENCE FOR MEN Age Difference Face Cream izmanto augu izcelsmes cilmes šūnu ekstraktu, kas stimulē kolagēna sintēzi un šūnu atjaunošanos. Tas samazina esošo grumbu dziļumu un garumu un novērš jaunu grumbu veidošanos.

Augu izcelsmes cilmes šūnu ekstrakts tiek apstrādāts tā, lai tiktu saglabātas visas cilmes šūnu vērtīgās īpašības. Mūsu unikālie sojas pupiņu un rīsu kliju ekstrakti kopā ar bacillus subtilis natto (bez sāls soju ražojošu sēnīti) stimulē veselīgu kolagēna un elastīna ražošanu.

Mūsu pieeja ir pavisam jauna: netieši ietekmēt ādas novecošanās pazīmes, lai veidotu pamatus veselīgai ādai. D’DIFFERENCE piedāvā visnovatoriskāko pieeju dabiskos ādas pret-novecošanās līdzekļos. Mūsu produkti ne tikai piešķir jaunāku izskatu, bet arī stiprina ādas imūnsistēmu un paaugstina šūnu enerģijas līmeni, iegūstot nevainojamu sejas ādu un jauneklīgu izskatu.

Mēs esam lepni iepazīstināt ar mūsu CELL INNOVATION līniju, kas papildināta ar augu izcelsmes cilmes šūnām un hialuronskābi.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop